Bourns, Inc. 3590S-2-202L Pot, Wirewound, 2Kohm, 5%, 2W
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 42d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-12 00:26:28
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - POT, WIREWOUND, 2KOHM, 5%, 2W - 3590S-2-202L