Bourns, Inc. 3310Y-001-204L Pot, Rotary, 200Kohm, 9Mm, 20%
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 28d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 3 hodinami
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - POT, ROTARY, 200KOHM, 9MM, 20% - 3310Y-001-204L