Bourns, Inc. 91R1A-R22-B10L Pot, Rotary, 1Kohm, 22Mm, 20%
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Volatilita ceny 67d
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 4 hodinami
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - POT, ROTARY, 1KOHM, 22MM, 20% - 91R1A-R22-B10L