Bourns, Inc. 91R1A-R22-B13L Pot, Rotary, 5Kohm, 22Mm, 20%
Lacné Drahé
Značka: bourns, inc.
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 00:39:16
Sledujeme od: Oct 19, 2025
Popis produktu
Bourns, Inc. - POT, ROTARY, 5KOHM, 22MM, 20% - 91R1A-R22-B13L