Sada na monitorovanie Dahua 2x Kamera HAC-HDW1200CLQ Smart Dual Light 2Mpx
Lacné Drahé
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:41
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Kompletný set pre vonkajšie monitorovanie s 2 2 Mpx kamerami Dahua
2x vonkajšia kamera 2 Mpx + hybridný 4-kanálový rekordér + disk 1 TB + montážne príslušenstvo
Najdôležitejšie vlastnosti súpravy:
✅ Vysoká kvalita obrazu vďaka nahrávaniu v rozlíšení 2Mpx (1920x1080)
✅ Inštalácia Plug&Play – kamery nevyžadujú dodatočnú konfiguráciu po pripojení k rekordéru
✅ Kamery s možnosťou montáže vnútri a vonku vonku budovy – trieda tesnosti IP67
✅ Vstavaný osvetľovač Dual Light - teda IR a LED , ktorý osvetľuje scénu v noci až do 20 m od kamery
✅ Pevný disk 1TB Toshiba S300 je súčasťou balenia
✅ Náhľad cez internet na počítači , smartfóne , tablete
✅ Podpora P2P (cloud) – funkcia umožňujúca vzdialený prístup k živému náhľadu a nahrávkam
Všetko v balíku
Táto sada obsahuje:
- 2x 5Mpx kupolová kamera ( 2880×1620 ) - HAC-HDW1200CLQ-IL-A
- 1x 4-kanálový hybridný rekordér s napájacím zdrojom a myšou - XVR1B04-I
- 1x Disk tvrdý pre CCTV (nahrávanie 24/7) - Toshiba S300 1TB
- 1x Desktopový napájací zdroj 12V 2A
- 1 x Napájací konektor
- 4 x BNC konvertor pre skrútenú dvojlinku UTP (2 páry)
- 2 x napájací konektor DC S-55
- 10 metrov kábla typu UTP
Mobilné monitorovacie centrum
Detekcia pohybu
Perfektný obraz – farebne alebo infračervene
Úplný popis prvkov súpravy:
2x kupolová kamera HAC-HDW1200CLQ-IL-A-0280B-S6
Základné parametre:
- Štandard: CVI/TVI/AHD/CVBS
- Prevodník: Progressive Scan CMOS
- Rozlíšenie: 1920x1080 - 2 Mpx
- Objektív: 2.8 mm
- Uhol pohľadu: 102°
- Dosah IR osvetlenia: 20 m
- Dosah bieleho osvetľovacieho svetla (LED): 20 m
- Regulácia výkonu IR osvetlenia: Automatická
- Smart Dual Light – použitie dvojitého osvetľovača
- 3 režimy prevádzky osvetľovača (iba IR, iba LED, Smart - IR + LED)
- Video výstup: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω
- Audio: Vstavaný mikrofón,
- Napájanie: 12 V DC
- Obal: Plastový
- Farba: Biela
- Trieda tesnosti: IP67
- Rozmery :⌀97,1x93,8 mm (priemer) /výška )
- Príkon: 2,6 W