Monitorovanie Ip Sada 3 kamier Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135 Tmavý grafit
Lacné Drahé
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:57
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Kompletný set IP monitoringu s 3 tmavo-grafitovými kamerami 4Mpx Dahua s možnosťou rozšírenia na 8:
3 x 4Mpx Zoom x5 kamera | IP rekordér 8CH | HDD 1TB | Switch 4x PoE | Komplet príslušenstva
Najdôležitejšie vlastnosti súpravy:
✅ Kompletný monitorovací set značky Dahua s 3 tubusovými kamerami 4Mpx s funkciou motozoom
✅ Možnosť rozšírenia systému až na 8 kamier (vyžaduje zakúpenie dodatočného prepínača)
✅ Plynulý a ostrý obraz vo vysokom rozlíšení 4Mpx (2688 x 1520)
✅ Kamery s možnosťou montáže vo vnútri a vonku
✅ Rýchla a pohodlná inštalácia kamier vďaka technológii napájania cez PoE
✅ Vstavané IR infračervené osvetlenie , ktoré osvetľuje scénu v noci až do 60 m od kamery
✅ Kamery s automatickým režimom deň / noc
✅ Funkcia prepísania videa na disku
✅ Pevný disk Toshiba Satelite s veľkou kapacitou je súčasťou balenia
✅ Živý náhľad a prístup k nahrávkam cez internet na počítači , bunke , tablete
Ponúkaný set pozostáva z:
- 1 x IP rekordér s možnosťou ovládania až 8 kamier - Dahua NVR2108-4KS3
- 1 x Pevný disk Toshiba Satelite s kapacitou 1 TB, určený na prácu 24/7
- 1 x Switch 4 porty PoE - EI-H1064PL
- 6 x RJ45 konektor
- 15 metrov kábla UTP CAT.5E
Mobilné monitorovacie centrum
Automatický nočný režim
Táto funkcia umožňuje nahrávanie obrazu cez 24/7 za akýchkoľvek svetelných podmienok.
Detekcia pohybu
Umelá inteligencia WizSense
Úplný popis prvkov súpravy:
3 x Kamera Dahua WizSense IPC-HFW1439V-A-IL
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Prevodník: 1/2.9" 4MP
- Rozlíšenie: 2688 x 1520 (4 Mpx) @ 20 snímkov za sekundu
- Rozhranie: Ethernet 10/100 Base-T PoE 802.3af
- Kompresia: H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG
- Citlivosť: 0.002Lux
- Objektív: 2.7 mm ~ 13.5 mm motozoom s automatickým zaostrovaním
- Optický zoom: x5
- Osvetľovač: 4 IR LED diódy s dosahom až 60 m
- Rýchlosť a rozlíšenie spracovania: 4 Mpx - 2688x1520 (1 ~ 20 snímkov za sekundu)
- Slot karty Micro SD: Áno, max: 256 GB
- Funkcia SMD (inteligentná detekcia): Áno – klasifikácia človeka s filtrovaním falošných poplachov
- Obal: trieda tesnosti (IP67)
- Napájanie: 12 V DC alebo 48 V PoE (802.3af)