Maytoni Koľajnicový systém 1f svietidlo TR084-1-15W3K-B
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 15 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
1fázový koľajnicový systém UNITYFarba: čierna, Uhol svietenia: 24 °, Hmotnosť: 460g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 100mm, Priemer: 100mm, Dĺžka: 100mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 750lm, Príkon 700lm zdroje: 15W, Celkový príkon: 15W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1