Lucis nástenné svietidlo Asterion 4,8 W Led 4000K sklo opál S5.L2.A350.0W
Najnižšia cena
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: lucis
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LUCIS
Výška: 165 mm, Stmievateľné: nie, Životnosť: 50000h, Hmotnosť: 1950g, Typ svetelného zdroja: LED, Index podania farieb Ra: >80, Šírka: 350mm, Hĺbka: 175mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 403l. zdroje: 4,8 W, Celkový príkon: 4,8 W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: sklo / plech, Farba: opál, Kolekcia: ASTERION, Počet svetelných zdrojov: 1Typ: nástenné svietidlo Tienidlo: biele ručne fúkané trojvrstvové sklo opál mat Teleso svietidla: oceľový plech bielo lakovaný Rozmery: A: 350 mm,