Maytoni Koľajnicový systém 1f svietidlo TR043-1-12W3K-B
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
1fázový koľajnicový systém UNITYFarba: čierna, Výška: 150 mm, Min. výška: 84 mm, Uhol svietenia: 110°, Hmotnosť: 540g, Index podania farieb Ra: >>80, Šírka: 135mm, Priemer: 135mm, Dĺžka: 156mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 840lm, Farba svetla: 300 , Príkon sv. zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov / hliník / plast, Počet svetelných zdrojov: 1