Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik COB-24V-4000K-5m 24V DC 4
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 2 mm, Trieda ochrany: III, Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 60000h, Počet zopnutí: 30000, Hmotnosť: 176g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 10mm, Dĺžka : 5000mm, Ochrana IP: IP20, Farba svetla: 4000K, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 1, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +50°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,176 kg|176
- Šírka: 10
- Výška: 2
- Svetelný tok celkový: 5650
- Napätie / napájanie: 24V DC