Maytoni Koľajnicový magnetický systém Exility svietidlo Larc TR086-2-25W3K-B
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Farba: čierna, Uhol svietenia: 360°, Hmotnosť: 350g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 36mm, Dĺžka: 600mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 1880lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 25W, Celkový príkon: 25W, Napätie: 48V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Larc, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,35 kg|350
- Výška: 100
- Svetelný tok celkový: 1880
- Napätie / napájanie: 48V DC