Maytoni Koľajnicový magnetický systém Exility svietidlo Focus Led TR032-2-12
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 15 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
kovový rám. Svetelný zdroj LED zapustený do rámu. Nízke odlesky (UGR <15) a vysoký index podania farieb. Farba: čierna, Výška základne: 194 mm, Uhol svietenia: 24°, Hmotnosť: 290g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 52mm, Dĺžka: 125mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 840lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 48V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Focus LED, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,29 kg|290
- Výška: 194
- Svetelný tok celkový: 840
- Napätie / napájanie: 48V DC