Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 3528-180-24V-3000K-5m-Sil
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:37:13
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Svetelné dojmy
Výška: 4,4 mm, Trieda ochrany: III, Úhel svietenia: 120°, Stupeň svietenia: ano, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet sepnutí: 100000, Hmotnosť: 349g, Energetická trieda: G, Podanie farieb Ra: >90, Šírka: Dĺžka 16700 mm, Svetelný kryt: IP: IP67500 3800lm, Barva světla: 3000K, Príkon: 65,00W, Celkový príkon: 65,00W, Napätie: 24V DC, Patice: LED, Vč. svetelných zdrojov: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 900, Okolná prevádzková teplota: -15°C - +50°C, Včetne prevádzky: nie
- Hmotnosť: 0,349 kg | 349
- Šírku: 11
- Vysoká: 4,4
- Prietok svetelných buniek: 3800
- Napätie: 24 V jednosmerného prúdu