Ledvance OTi Dali 50/220-240/1A4 LT2 L G2 stmievateľný Led driver 50 W
Najnižšia cena
-6%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: osram
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 7 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
OSRAM LEDVANCE OTi DALI 50/220-240/1A4 LT2 L G2 4052899551787
LEDVANCE
LEDVANCE OTi DALI 50/220-240/1A4 LT2 L G2 – Spoľahlivý napájací zdroj s inteligentným riadením
Hlavné výhody produktu
- Dlhá životnosť: Až 100 000 hodín prevádzky vďaka kvalitným komponentom a premyslenej konštrukcii.
- Bezpečné použitie: Zodpovedá najprísnejším bezpečnostným normám (CE, ENEC, DALI-2 compliance).
Technické špecifikácie
- Vstupné napätie: 220–240 V
- Výstupný prúd: 1400 mA
- Výstupné napätie: 15–54 V
- Výstupný výkon: 12–50 W
- Krytie: IP20 (pre vnútorné použitie)
- Rozmery: 360 × 30 × 21 mm