Osram Hbo 1000W/DHL 45 V 4008321673145
Lacné Drahé
Značka: osram
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 21 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
OSRAM
Príkon: 1000.00 W, Prúd: 22.2 A, Napätie: 45.0 V, Dĺžka: 206.0 mm, Priemer: 40.0 mm
- Napätie / napájanie: 45V