Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 5050-96-24V-RGB-5m 24V DC
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 2 mm, Výmena farieb: áno, Trieda ochrany: III, Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet zopnutí: 100000, Hmotnosť: 140g, Energetická trieda: A, Šírka: 0, 0 Svetelný tok: 2600lm, Farba svetla: RGB, Príkon: 65,00W, Celkový príkon: 65,00W, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 480, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +40°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,14 kg|140
- Šírka: 10
- Výška: 2
- Svetelný tok celkový: 2600
- Napätie / napájanie: 24V DC