Light Impressions Meanwell LED-napájanie CV, PWM-200-12KN konštantné napätie
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:43
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 39.5 mm, Trieda ochrany: II, Životnosť: 50000h, Počet zopnutí: 25000, Šírka: 68mm, Dĺžka: 195mm, Ochrana IP: IP20, Príkon: 200W, Celkový príkon: 200W, Napätie: 90-325V AC, 0-16600mA, Materiál: plast, Farba: čierna, Počet svetelných zdrojov: 1, Okolitá prevádzková teplota: -40°C - +90°C, Vrátane trafa: áno
- Šírka: 68
- Výška: 39.5
- Napätie / napájanie: 220-240V (12V DC)