Lucis závesné svietidlo Semiluna 7,4 W Led 4000K sklo bronz opál ZT.L2.S200.7
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Značka: lucis
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:44
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LUCIS
Výška: 200 mm, Stmievateľné: nie, Typ svetelného zdroja: LED, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 200mm, Dĺžka závesu: 1000mm, Svetelný tok: 626lm, Farba svetla: 4000K, Príkon sv. zdroje: 7,4 W, Celkový príkon: 7,4 W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: sklo / kov, Farba: bronz / opál, Kolekcia: SEMILUNA, Počet svetelných zdrojov: 1Typ: závesné svietidlo Tienidlo: biele ručne fúkané trojvrstvové sklo opál matKovové časti: oceľový plech lakovaný RAL 9003 (.60), RAL . (.73)Záves: tyčovýRozmery: A: 200 mm, C: 1000 mm