Maytoni Nástenné svietidlo 245 15W MOD245WL-L24BSK
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 860 mm, Trieda ochrany: I, Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 500g, Energetická trieda: G, Index podania farieb Ra: 80, Šírka: 20mm, Dĺžka: 68mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 7 2600/3500K, Príkon sv. zdroje: 24W, Celkový príkon: 24W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Farba: mosadz, Kolekcia: ????? - 245, Počet svetelných zdrojov: 1