Maytoni Koľajnicový systém 3f svietidlo Vuoro TR029-3-10W4K-SB
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Farba: čierna, Uhol svietenia: 24 °, Hmotnosť: 360g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 78mm, Dĺžka: 118mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 800lm, Farba svetla: 4000K, Príkon sv. zdroje: 10W, Celkový príkon: 10W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Vuoro, Počet svetelných zdrojov: 1