Maytoni Stolová lampa Pattern 3000K 28W MOD267TL-L28CH3K
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 675 mm, Trieda ochrany: II, Uhol svietenia: 120 °, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 2500g, Energetická trieda: A, Index podania farieb Ra: 80, Priemer: 180mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 3800lm, Farba zdroje: 28W, Celkový príkon: 28W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov, Farba: chróm, Kolekcia: Pattern, Počet svetelných zdrojov: 1