Light Impressions Deko-Light napájanie Flat, UT24V/50W konštantné napätie 0-2
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:25
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 22 mm, Trieda ochrany: II, Životnosť: 30000h, Hmotnosť: 233g, Šírka: 62mm, Dĺžka: 185mm, Ochrana IP: IP20, Príkon: 50W, Napätie: 100-240V AC/50-60Hz/24V DC, Pro: hmota, Farba: čierna, Okolitá prevádzková teplota: -20°C - +50°C
- Hmotnosť: 233
- Šírka: 62
- Výška: 22
- Napätie / napájanie: 220-240V (24V DC)