Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik COB-576-24V-2700-6500K-5m
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita je možné skrátiť na požadovanú dĺžku COB 576 LED/m COB 2700K - 6500KKuchyňa / jedáleň Obývacia izba Spálne Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet zopnutí: 0 Šírka: 10mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Farba svetla: 2700-6500K, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 37.5, Okolitá prevádzková teplota: -10°C - +60°C, Vrátane trafa: nie
- Šírka: 10
- Svetelný tok celkový: 4800
- Napätie / napájanie: 24V DC