Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 2835-160-24V-4000K-5m-Sil
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita Ochrana IP44 je možné skrátiť na požadovanú dĺžku 160 LED/m 2555 lm/mKuchyňa / jedáleň Obývacia izba Spálňa Výška: 3 mm, Uhol svietenia: 110°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 60000h, Počet sep Hmotnosť: 200g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 10mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP44, Farba svetla: 4000K, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 75, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +50°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,2 kg|200
- Šírka: 10
- Výška: 3
- Svetelný tok celkový: 12775
- Napätie / napájanie: 24V DC