Maytoni Nástenné svietidlo Golden Cage 3000K 17W MOD216WL-L10G3K
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 2188 mm, Min. výška: 698 mm, Trieda ochrany: I, Uhol svietenia: 360°, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 2300g, Energetická trieda: A, Index podania farieb Ra: 80, Šírka: 139mm, Priemer: 110mm, Dĺžka: 222mm, Ochrana IP : IP20, Svetelný tok: 1100lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 10W, Celkový príkon: 10W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov, Farba: zlatá, Kolekcia: Golden Cage, Počet svetelných zdrojov: 1