Iwasaki Eye CM220F/W/BUD Eye Cera Arc
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:31
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
IWASAKI - EYE
Príkon: 220 W, Napätie: 125 - 130 V, Typ napätia: AC, Životnosť: 24000 h, Pätica: E40, Priemer: 90 mm, Dĺžka: 245 mm, Rozmery: pr.90 x 245 mm, Svetelný tok: 22000 lm, Farba svetla: Keramická metal-halogenidová výbojka. Priama náhrada za kremíkové metal-halogenidové výbojky 250W. Merný výkon 93 lm/W, Ra=85.