Tesárske Skrutky Do Dreva 6x300 Kužeľové Torx 100ks WKCS-60300 Klimas
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: klimas wkręt-met
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:36:37
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Skrutky do drevených konštrukcií s kužeľovou hlavou, zásuvka Torx
Veľkosť 6,0 x 300 mm
Balenie 100 kusov
Originálny produkt renomovanej firmy Wkręt-Met ®
Technické parametre
- Rozmery skrutky (Lw x dw) – 6 x 300 mm
- Priemer skrutky (dw) – 6 mm
- Dĺžka skrutky (Lw) – 300 mm
- Pracovná dĺžka závitu skrutky (Lg) – 70 mm
- Hrúbka ochranného povlaku [µm] – 8
- Materiál – nízkouhlíková oceľ galvanicky pozinkovaná
- Typ zásuvky skrutky – TX-30
Opis a určenie
Vlastnosti a výhody
- Vyrábame skrutky s dĺžkou do 340 mm, vďaka čomu môžete upevňovať prvky o hrúbke. do 260 mm.
- Zabezpečujú úplné zahĺbenie hlavy v upevnenom prvku – lícovanie hlavy s materiálom.
- Špeciálne rezné klince na závite prerezávajú vlákna štruktúry dreva počas skrutkovania.
- Veľký krútiaci moment umožňuje skrutkovanie skrutiek bez vŕtania aj do tvrdých druhov dreva.
DVOJITÝ ZÁVIT – RÝCHLEJŠIA MONTÁŽ
AŽ O 40% RÝCHLEJŠÍ ČAS SKRUTKOVANIA
1. Starý špic
2. Nový špic
AŽ O 20% MENŠÍ ODPOR PRI SKRUTKOVANÍ
1. Starý špic
2. Nový špic
a. Nm
b. hĺbka ukotvenia
Certifikáty
- Európsky certifikát
Stará a nová koncovka
Výrobca Klimas Wkręt-met zaviedol nový tvar frézovacieho hrotu skrutiek (popis vyššie).
dĺžka od 30 mm do 400 mm
priemery od 3 mm do 10 mm
Špecifikácie
  • Stav: new
  • Typ produktu:hmoždinky
  • GTIN/EAN: 05902622308234
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Skrutky do dreva Wkręt-Met 6 x 300 mm 100 ks
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 800 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs
Tesárske Vruty Do Dreva 6x300 mm Torx 100KS
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 400 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs
Wkręt-met Konštrukčná skrutka s kužeľovou hlavou Kmwht 6x300 mm 100 ks
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 200 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs