Tesárske Skrutky Do Dreva 6x300 Kužeľové Torx 100ks WKCS-60300 Klimas
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: klimas wkręt-met
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:50
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Skrutky do drevených konštrukcií s kužeľovou hlavou, zásuvka Torx
Veľkosť 6,0 x 300 mm
Balenie 100 kusov
Originálny produkt renomovanej firmy Wkręt-Met ®
Technické parametre
- Rozmery skrutky (Lw x dw) – 6 x 300 mm
- Priemer skrutky (dw) – 6 mm
- Dĺžka skrutky (Lw) – 300 mm
- Pracovná dĺžka závitu skrutky (Lg) – 70 mm
- Hrúbka ochranného povlaku [µm] – 8
- Materiál – nízkouhlíková oceľ galvanicky pozinkovaná
- Typ zásuvky skrutky – TX-30
Opis a určenie
Vlastnosti a výhody
- Vyrábame skrutky s dĺžkou do 340 mm, vďaka čomu môžete upevňovať prvky o hrúbke. do 260mm.
- Zabezpečujú úplné zahĺbenie hlavy v upevnenom prvku – lícovanie hlavy s materiálom.
- Špeciálne rezné klince na závite prerezávajú vlákna štruktúry dreva počas skrutkovania.
- Veľký krútiaci moment umožňuje skrutkovanie skrutiek bez vŕtania aj do tvrdých druhov dreva.
DVOJITÝ ZÁVIT – RÝCHLEJŠIA MONTÁŽ
AŽ O 40% RÝCHLEJŠÍ ČAS SKRUTKOVANIA
1. Starý špic
2. Nový špic
AŽ O 20% MENŠÍ ODPOR PRI SKRUTKOVANÍ
1. Starý špic
2. Nový špic
Nm
b. hĺbka kotvenia
Certifikáty
- Európsky certifikát
Stará a nová koncovka
Výrobca Klimas Wkręt-met zaviedol nový tvar frézovacieho hrotu skrutiek (popis vyššie).
dĺžka od 30 mm do 400 mm
priemery od 3 mm do 10 mm
Špecifikácie
  • Stav: new
  • Typ produktu:hmoždinky
  • GTIN/EAN: 05902622308234
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
allegro.sk
Dostupnosť: in stock
Zobraziť ponuku
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 400 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs
allegro.sk
Zobraziť ponuku
Wkręt-met Konštrukčná skrutka s kužeľovou hlavou Kmwht 6x300 mm 100 ks
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 200 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs
Skrutky do dreva Wkręt-Met 6 x 300 mm 100 ks
Skrutky do dreva Torx 6x300 mm 800 ks kužeľové tesárske Klimas Wkcs
Tesárske Vruty Do Dreva 6x300 mm Torx 100KS