Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 2216-266-24V-3000K-5m 24V
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:10
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 2 mm, Trieda ochrany: III, Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet zopnutí: 100000, Hmotnosť: 83g, Energetická trieda: F, Index podania farieb Ra: >90, Šírka IP20, Svetelný tok: 3800lm, Farba svetla: 3000K, Príkon: 45W, Celkový príkon: 45W, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 1330, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +50°C
- Hmotnosť: 0,083 kg|83
- Šírka: 4
- Výška: 2
- Svetelný tok celkový: 3800
- Napätie / napájanie: 24V DC