Maytoni Koľajnicový systém 1f svietidlo TR084-1-15W3K-DW
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
1fázový koľajnicový systém UNITYFarba: biela, Uhol svietenia: 24°, Hmotnosť: 450g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 100mm, Priemer: 100mm, Dĺžka: 100mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 760l 3000K, Príkon sv. zdroje: 15W, Celkový príkon: 15W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1