Maytoni Koľajnicový systém Focus Led TR021-1-12W3K-WDW
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:52
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
kovový rám. Svetelný zdroj LED zapustený do rámu. Objektív poskytuje jasné smerové svetlo. Nízke hodnoty UGR (bez oslnenia). Vysoký index podania farieb. otočné zariadenie.Výška: 158 mm, Výška základne: 158 mm, Uhol svietenia: 50 °, Hmotnosť: 270g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 82mm, Priemer: 52mm, Dĺžka: 125mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 900lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Farba: biela, Kolekcia: Focus LED, Počet svetelných zdrojov: 1