Ecolite El. trafo, 230V-12V, 12.5A, 150W DX-WP-150W/IP67
Lacné Drahé
Značka: ecolite
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 21 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Ecolite
Vstupné napätie [V]: 220-240, Výstupné napätie [V]: 12, Max. výkon [W]: 150, Prúd [A]: 12,5, Stupeň krytia IP: 67, Materiál: hliník, plast, Farba produktu: strieborná, Prevádzková teplota: -30~+60°C Vodeodolný transformátor (trafo) so stupňom ochrany IP67, ktorý je určený pre LED pásky DX-COB6. Ponúkame varianty od 18W do 200W.
- Napätie / napájanie: 220-240V (12V DC)