Osram Quicktronic Fq 2X80/220-240
Najnižšia cena
-6%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: osram
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
OSRAM
Napätie: 230V, Výška: 21.0 mm, Šírka: 30.0 mm, Dĺžka: 423.0 mm, Stmievateľné: nie, Štart: teplý, Použitie: T5 žiarivky 2X80/220-240Kombinácia predradníka so svetelnými zdroj DULUX L 55 W CONSTAN WDULUX L 80 W CONSTANTDULUX L 80 WHO 73 W ESHO 80 W CONSTANTHO 80 W XTHO 80 W
- Šírka: 30.0
- Výška: 21.0
- Napätie / napájanie: 220-240V
- Celkový príkon max.: 160
- Značka: OSRAM
- Dĺžka: 423.0
- Určenie: žiarivka 2x80W