Light Impressions Deko-Light LED-napájanie Basic, DIM, CV, LCP75AD-1H24V kon
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 18:46:17
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Stmievateľné s DALI2 / DALI1, inteligentný Touch-Dimmer (iPush), stmievateľné 0-10V / 1-10V. Predradník a PWM-stmievač v jednom. Ochrana proti skratu, preťaženiu a prehriatiu. Na interné použitie v kuchyni, kúpeľni, obývačke, kancelárii, obchode, hoteli či divadle. Výška: 32 mm, Trieda ochrany: II, Stmievateľné: áno, Životnosť: 50000h, Počet zopnutí: 25000, Hmotnosť: 340g, Šírka: 40mm, Dĺžka: 295mm, Príkon: 75,0W, Celkový príkon: 75,0W, Napätie Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 1, Okolitá prevádzková teplota: -20 do 50 °C
- Hmotnosť: 0,34 kg|340
- Šírka: 40
- Výška: 32
- Napätie / napájanie: 220-240V (24V DC)