Maytoni Kolejnicový systém 1f svítidlo TR084-1-15W3K-W
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
1fázový železničný systém UNITYBarva: biela, Úhel svietenia: 24°, Hmotnosť: 460g, Index podanie farieb Ra: >90, Šírka: 100mm, Priemer: 100mm, Dĺžka: 100mm, Krytie IP: IP20, Intenzita svetla: 810lm, Teplota farby: 3000K, Príkon sv. zdroje: 15W, Celkové svetlo: 15W, Napětí: 230V, Patice: LED, Vč. svetelných zdrojov: áno, Materiál: hliník, Počet svetelných zdrojov: 1