Light Impressions Deko-Light napájanie Flat, UT12V/50W konštantné napätie 0-4
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 16 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 22 mm, Trieda ochrany: II, Životnosť: 30000h, Hmotnosť: 232g, Šírka: 62mm, Dĺžka: 185mm, Ochrana IP: IP20, Príkon: 50W, Napätie: 100-240V AC/50-60Hz/12V DC, Pro: hmota, Farba: čierna, Okolitá prevádzková teplota: -20°C - +50°C
- Hmotnosť: 232
- Šírka: 62
- Výška: 22
- Napätie / napájanie: 220-240V (12V DC)