Ecolite Led pásik, SMD2835, 2400lm/m, IP20, 25m, 8mm DX-120SMD-4100/25M
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: ecolite
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:03
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Ecolite
Šírka pásky: 8 mm, Dĺžka pásky: 25 m, Deliteľný: ÁNO (2,5cm), Napätie [V]: 12, Príkon: 24W/m, Farba svetla: biela, Teplota chromatickosti [K]: 4100, Stupeň krytia IP: 20, Trieda/ 2400, Typ zdroja: LED SMD, Životnosť [h]: 30000 Štýlový LED pásik s technológiou SMD LED je určený pre interiéry a možno použiť napríklad na osvetlenie kuchynskej linky, výlohy, nábytku alebo na nepriame/ odrazené osvetlenie stropných podhľadov a líšt. LED pásik je vybavený 60 čipmi na 1 meter a vďaka samolepiacej páske ho možno ľahko nainštalovať priamo na lištu. Opasok je deliteľný po 2,5 cm segmentoch.
- Šírka: 8
- Svetelný tok celkový: 60000
- Napätie / napájanie: 12V DC