Nbb 1000W/660/E40/SPORTLINE clear 749654000
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:39
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
NBB HIT 1000W/660/E40/SPORTLINE clear 749654000
NBB
Príkon: 1000 W, Napätie: 115 - 145 V, Typ napätia: AC, Životnosť: 12000 h, Pätica: E40, Priemer: 76 mm, Dĺžka: 340 mm, Rozmery: pr.76 x 340 mm, Svetelný tok: 75000 lm , Farba svetla: 6650 K, Ra: 65, Stmievateľné: Nie Vysokotlakové metal-halogenidové jednopäticové výbojky HIT SPORTLINE. Prevádzková poloha horizontálna +/- 30°