Maytoni Závesné svietidlo do magnetickej lišty Exility Focus Led TR041-4-12W3
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
kovový rám. Svetelný zdroj LED zapustený do rámu. Nasmerované svetlo pre zvýrazňujúce osvetlenie. Inteligentné svetlá s reguláciou teploty sú stmievateľné, ovládané hlasom a je možné ich ovládať na diaľku pomocou aplikácie. : 200mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 900lm, Farba svetla: 3000-6000K, Príkon sv. zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 48V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Focus LED, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,36 kg|360
- Šírka: 193
- Výška: 1218
- Svetelný tok celkový: 900
- Napätie / napájanie: 48V DC