Lucis nástenné svietidlo Aula 40W Led 4000K akrylátové sklo meď AU3.L2.1200.
Vysoká cena
info
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:41:11
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LUCIS
Výška: 120 mm, Stmievateľné: nie, Životnosť: 50000h, Hmotnosť: 3300g, Typ svetelného zdroja: LED, Index podania farieb Ra: >80, Dĺžka: 1200mm, Hĺbka: 95mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 5200lm,4 zdroje: 40W, Celkový príkon: 40W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: akrylát / plech, Farba: meď, Kolekcia: AULA, Počet svetelných zdrojov: 1Typ: nástenné svietidloTienidlo: akrylátové skloTeleso svietidla: oceľový plech lakovaný RAL 9016 (.41), RAL 7012 (.47), RAL 7012 (.47), RAL 7012 (.47). (.72), RAL Bronz (.73), RAL Mosadz (.74)Rozmery: A: 1200 mm, B: 120 mm, C: 95 mm