Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik COB-24V-4000K-5m-Silikón
Najnižšia cena
-9%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita Ochrana IP67 je možné skrátiť na požadovanú dĺžku 2455 lm/m. Šírka: 10mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP67, Farba svetla: 4000K, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 49, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +50°C, Vrátane trafa: nie
- Šírka: 10
- Svetelný tok celkový: 12275
- Napätie / napájanie: 24V DC