Maytoni Stolová lampa Plons 3000K 12W MOD283TL-L12BS3K
Lacné Drahé
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:41:06
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 245 mm, Trieda ochrany: II, Uhol svietenia: 180°, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 470g, Energetická trieda: G, Index podania farieb Ra: 80, Šírka: 110mm, Dĺžka: 390mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Farba: mosadz, Kolekcia: Plons, Počet svetelných zdrojov: 1