Maytoni Nástenné svietidlo Touch 3000K 10W MOD285WL-L10B3K
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 15 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 480 mm, Trieda ochrany: I, Uhol svietenia: 360°, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 1100g, Energetická trieda: B, Index podania farieb Ra: 80, Šírka: 130mm, Dĺžka: 141mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 900lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 10W, Celkový príkon: 10W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov, Farba: čierna, Kolekcia: Touch, Počet svetelných zdrojov: 1