Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 2216-196-24V-3000-6500K-5
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita Ochrana IP67 možno skrátiť na požadovanú dĺžku 3000K - 6500K 196 LED/mKuchyňa / jedáleň Obývacia izba Spálňa Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet zopnutí: 0,0 farieb Ra: >90, Šírka: 5mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP67, Farba svetla: 3000-6500K, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 40, Okolitá prevádzková teplota: -10°C - +60°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,178 kg|178
- Šírka: 5
- Svetelný tok celkový: 5350
- Napätie / napájanie: 24V DC