Lucis nástenné svietidlo Aula 50W Led 3000K akrylátové sklo šedá AU3.L1.1500
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:37:32
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LUCIS
Výška: 120 mm, Stmievateľné: nie, Životnosť: 50000h, Hmotnosť: 4300g, Typ svetelného zdroja: LED, Index podania farieb Ra: >80, Dĺžka: 1500mm, Hĺbka: 95mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 6239lm svetlá: 3000K, Príkon sv. zdroje: 50W, Celkový príkon: 50W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: akrylát / plech, Farba: šedá, Kolekcia: AULA, Počet svetelných zdrojov: 1Typ: nástenné svietidloTienidlo: akrylátové skloTeleso svietidla: oceľový plech lakovaný RAL 9016 (.41), RAL 7012 (.47) Argento dorato (.70), RAL Meď (.72), RAL Bronz (.73), RAL Mosadz (.74)Rozmery: A: 1500 mm, B: 120 mm, C: 95 mm