LED2 6301233D Lištové svietidlo Mag Olli, B Dali DIM 12W 3000K čierna
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:02
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LED2
Výška: 121 mm, Prevedenie difúzora: opál, Trieda ochrany: III, Uhol svietenia: 100°, Stmievateľné: áno, DALI, Životnosť: 50000h, Hmotnosť: 550g, Energetická trieda: F, Index podania farieb Ra: 90, Šírka: 3 Svetelný tok: 1000lm, Farba svetla: 3000K, Príkon: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 48V DC, Pätica: LED, Prúd: 300mA, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník/plast, Farba: čierna, Kolekcia: MAG OLLI, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,55 kg|550
- Počet svetelných zdrojov: 1
- Uhol vyžarovania: 100
- Svetelný tok celkový: 1000
- Priemer: 113
- Celkový príkon max.: 12
- Výška: 121
- Teplota farby: 3000
- Šírka: 35
- Napätie / napájanie: 48V DC