Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 5050-120-24V-RGB-5m 24V D
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:41:53
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita je možné skrátiť na požadovanú dĺžku 120 LED/m. 60, Šírka: 12mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Farba svetla: RGB, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 106, Okolitá prevádzková teplota: -10°C - +60°C, Vrátane trafa: nie
- Šírka: 12
- Svetelný tok celkový: 5275
- Napätie / napájanie: 24V DC