Light Impressions Meanwell LED-napájanie DIM, PWM-60-12BLE Casambi konštantn
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 23 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 35 mm, Trieda ochrany: II, Hmotnosť: 490g, Šírka: 53mm, Dĺžka: 150mm, Ochrana IP: IP20, Príkon: 60,0W, Celkový príkon: 60,0W, Napätie: 90-305V AC/50-60Hz/12V plast Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 1, Okolitá prevádzková teplota: -20°C - +85°C, Vrátane trafa: áno
- Hmotnosť: 0,49 kg|490
- Šírka: 53
- Výška: 35
- Napätie / napájanie: 220-240V (12V DC)