Lucis nástenné svietidlo Alfa 7,4 W Led 4000K sklo biela opál SR.L2.200.60
Najnižšia cena
-15%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: lucis
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:42:14
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
LUCIS
Výška: 330 mm, Stmievateľné: nie, Životnosť: 50000h, Hmotnosť: 1400g, Typ svetelného zdroja: LED, Index podania farieb Ra: >80, Šírka: 200mm, Hĺbka: 255mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 885l. zdroje: 7,4 W, Celkový príkon: 7,4 W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: sklo / plech, Farba: biela / opál, Kolekcia: ALFA, Počet svetelných zdrojov: 1Typ: nástenné svietidlo Tienidlo: biele ručne fúkané trojvrstvové sklo opál mat Teleso svietidla: oceľový plech lakovaný bielo RAL 9003 (.50) (.61)Rozmery: A: 255 mm, B: 200 mm, C: 330 mm