Maytoni Stolová lampa Kyoto 3000K 11W MOD178TL-L11W3K
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 6 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 460 mm, Trieda ochrany: II, Uhol svietenia: 240 °, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 4100g, Energetická trieda: A, Index podania farieb Ra: 80, Priemer: 220mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 500lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 11W, Celkový príkon: 11W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov / mramor, Farba: biela, Kolekcia: Kyoto, Počet svetelných zdrojov: 1